Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

ŞEHİTLERİN İSİM VE MEMLEKETLERİ BELLİ OLDU

ŞEHİTLERİN İSİM VE MEMLEKETLERİ BELLİ OLDU

Diyarbakır’da, 104 kırsal mahallede PKK’lı teröristlere yönelik sürdürülen operasyon sırasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Selçuk Özer’in babaevinde yas var.

Şehit Özer’in, Akşehir ilçesi Doğrugöz Mahallesi’nde yaşayan ailesine acı haber, Kaymakam Mehmet Türk, İlçe Garnizon Komutanı Albay Orkun Turaçlı ve diğer yetkililer tarafından verildi.

Haberi alan şehidin babası Yusuf ve annesi Nevin Özer, büyük üzüntü yaşadı.

Şehit askerin babaevine Türk bayrağı asıldı.

Şehidin evli ve 1 çocuğu bulunduğu öğrenildi.

şehitimiz

Diyarbakır’da 104 kırsal mahallede PKK’lı teröristlere yönelik yürütülen operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Bayram’ın Samsun’daki evinde yas var.

Şehit Bayram’ın (26), merkez İlkadım ilçesi Selahiye Mahallesi’nde yaşayan ailesine acı haber, Vali Yardımcısı Bayram Özkan, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz ve askeri yetkililer tarafından verildi.

Haberi alan şehidin annesi Seyhan Seçkin ile akrabalarını, yakınları ve komşuları teskin etmeye çalıştı. Şehidin Trabzon’da yaşayan babası Hakan Bayram’a ise acı haber telefonla verildi. Şehit askerin evine ve mahalleye Türk bayrakları asıldı.

Şehidin anne ve babasının ayrı olduğu ve 1 kardeşinin bulunduğu öğrenildi.

Şehidin naaşının yarın ikindi namazından sonra Kıranköy Mezarlığı’nda bulunan Garnizon Şehitliğinde toprağa verileceği bildirildi.

Diyarbakır’da 104 kırsal mahallede PKK’lı teröristlere yönelik yürütülen operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Sarı’nın Mersin’deki babaevinde yas var.

Şehit Sarı’nın merkez Toroslar ilçesi Güneykent Mahallesi’nde yaşayan ailesine acı haber, askeri yetkililer tarafından verildi.

Haberi alan şehidin annesi Beyhan ve babası Yahya Sarı, büyük üzüntü yaşadı. Şehit askerin babaevine ve mahalleye Türk bayrakları asıldı.

Şehidin evinin önüne taziye çadırı kurulurken, Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin ile Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna şehidin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehidin 5 kardeş olduğu ve 1 kardeşinin de İstanbul’da vatani görevini yaptığı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Özel Kuvvetler Alım Şartları başlıklı makalemizde bordo bereli giriş şartları, nasıl gireri özel kuvvetlere ve özel kuvvetler alım şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.