Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Rehau

Rehau

Dünyaca ünlü bir firma olana Rehau 54 ülkede 170’den fazla merkezde faaliyet göstermektedir. Bu firma Almanya merkezli bir firma olup ülkemizde ürünlerine çokça rastlamaktayız. Ülkemizde bu firmanın ürünlerinin üretimi ve satışı Bilecik fabrikasında devam etmektedir. 1948 yılında Almanya’da kurulan firma, otomotiv, inşaat, mobilya, malzeme, medikal ve endüstriyel sektörler için ürünler ve çözümler geliştiren, üreten ve pazarlayan bir firmadır. Bu firmanın ülkemizde üretim yapmasının yanında pek çok bayisinde bulunmaktadır.

Bu firmanın ürettiği malzemeler oldukça kaliteli üretimler olarak bilinmektedir. Özellikle alttan ısıtma sistemlerinde kullanılan birçok malzeme Rehau markasının üretimin yaptığı ürünlerdir. Vana, sıcak suya dayanıklı borular ve bu boruların giriş yaptığı kollektörler olmak üzere birçok malzemenin bu firmanın üretimi olduğu bilinmektedir.

Rehau Bayi

Dünyaca ünlü Rehau markasının ülkemizde dağıtımı konusunda bayilik sistemi ile çalıştığı bilinmektedir. Bu firmanın bayisi olarak hizmet sunanlar firmanın ülkemizde ve yurt dışında üretimini yaptığı birçok malzemenin satışını da yapmaktadır. Kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olarak sunulan https://desenerji.com/rehau-bayi/ sayfasını ziyaret ederek bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.