Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

İnstagram Hesap Kurtarma 2022, Pektaşmedya

İnstagram Hesap Kurtarma 2022, Pektaşmedya

Instagram hesabınız saldırıya uğradıysa, Instagram sizi , hesabınızı resmi politikaya göre nasıl geri alacağınız konusunda size yol gösteren yardım merkezine yönlendirir. İnsanlar instagram hesap kurtarma 2022 yılına ait güncel sosyal medya hesabını kurtarmak için arayış içine girdi.Uygulama içindeki adımların tam sırasını izlemezseniz, hesabınız saldırıya uğramış olarak bildirmenizi sağlayan formu bulamayabilirsiniz. Bilgisayar korsanlarının hesapla ilişkili e-posta adresini veya diğer bilgileri değiştirmesi durumunda, bu durum daha da karmaşık hale gelir.

Instagram, güçlü ve bağımlılık yapan bir sosyal medya platformudur. Son birkaç yılda, uygulama hikayeler, oturum açma etkinliği , öne çıkanlar , makaralar, müzik , filtreler ve çok daha fazlası gibi işlevler kazandı ve bu da çoğumuzun uygulamaya uzun süre bağlı kalmasını sağladı. Uygulama, günlük 500 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip ve bu kadar geniş bir kullanıcı tabanıyla, dünya çapındaki bilgisayar korsanları için kolay bir istismar haline geldi.

Hesabınızın saldırıya uğradığını veya ele geçirildiğini düşünüyorsanız, yapabileceğiniz ve erişimi geri alabileceğiniz birkaç işlem vardır. Bazı durumlarda, security@mail.instagram.com adresinden e-posta adresinizin değiştirildiğini bildiren bir posta alacaksınız, o mesajda bu değişikliği geri al’ı seçerek bu değişikliği geri alabilirsiniz. Şifrenizin değişmesi ve e-posta adresinizi geri değiştirememeniz durumunda aşağıda belirtilen yöntemleri kullanabilirsiniz  .

Bazı kullanıcılar bu sayfayı hiç bulamıyor ve artık kullanılmayan support@instagram.com adresine e-posta göndermek gibi diğer yöntemlere başvuruyor. Sosyal Medya Yönetimi Pektaşmedya  e-posta adresinin “birkaç yıldır kullanılmadığını” söyledi, çünkü Instagram desteği 2012’de Instagram’ın satın alınmasının ardından Facebook’un topluluk operasyonları ekibine katlandı. Mashable adrese bir mesaj gönderdiğinde, ” Bize artık desteklemediğimiz bir kanaldan ulaştınız” ve Instagram’ın yardım merkezine bir bağlantı ilettiniz hatası almaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.