Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

İdo Tatlıses Askere Gitti! İşte Görüntüler

İdo Tatlıses Askere Gitti! İşte Görüntüler

Şarkıcı İbrahim Tatlıses ile oyuncu Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, bedelli askerlik yapmak üzere birliğine teslim oldu.

Bedelli askerlik yasasından yararlanarak askere giden İdo Tatlıses’in Tekirdağ’daki birliğine teslim olmadan önceki son fotoğrafları da sosyal medyada paylaşıldı. Kısa saçlı ve sakalsız haliyle verdiği pozda, pek çok takipçisi İdo Tatlıses’i tanıyamadı.

İdo Tatlıses, birlikteki diğer askerlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Müzik sektörüne DJ olarak giriş yapan ve sonrasında albüm çıkararak şarkıcılık kariyerine de başlayan İdo Tatlıses’in yer aldığı fotoğrafa babası İbrahim Tatlıses “Ne tez büyüdün de asker oldun İdo’can! ALLAH sana da diğer Mehmetçikler gibi hayırlı tezkereler nasip etsin inşallah. Kışla, koğuş, içtima alanı… Bunları bize anlatırsın artık! Baba-oğul hırsızlığa gitmişler baba bir numaralı hırsızmış ‘haydi oğul bu akşam seninle hırsızlığa çıkalım demiş! Oğul: ‘niye ki baba’ demiş. ‘Oğul olur da, başıma bir şey gelirse yerimi kime bırakırım, sana bırakırım!’ Mahalleye inmişler bakmışlar bir evin ışığı yanıyor, ‘hele git içeri bak bakayım ne yapıyorlar, kimse var mı yok mu? Oğlan gidip bakmış ‘baba’ demiş ‘birkaç delikanlı oturmuş askerlik anılarını anlatıyorlar’, ‘iyi oğul haydi biz gidelim çünkü bunların askerlik anıları 3 gün 3 gece sürer bize buradan bir şey çıkmaz’ deyip gitmişler. Şimdi sende 19 gün askerlik yapacaksın 3 gün 3 gece anlatırsın artık yandık valla!’ şeklinde yorum yazdı.

Daha önce bedelli askerlik ile ilgili “”Etrafımda pek çok arkadaşım bu haktan yararlanacak ama ben düşünmüyorum. Zaten şu an üniversite okuyorum” şeklinde açıklama yapan İdo Tatlıses’in bedelli olarak askerlik yapması tepkiyle karşılandı. İdo Tatlıses ise bu tepkilere “Şarkım yeni çıktı. Albümüme odaklandım, sosyal medyadaki tepkileri yersiz buluyorum. İddia edildiği gibi fikrim olsa bile kimseye hesap verecek değilim. Konu tamamen başka yere çekildi. Yapacak bir şey yok. Ben albüme odaklandım” sözleriyle karşılık verdi.

Bir önceki yazımız olan Şehidimiz Var: Doğubeyazıt'tan Acı Haber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.