Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Cartier Saat Erkek Modelleri

Cartier Saat Erkek Modelleri

Cartier lüks moda aksesuarları ile Fransız üretici tarafından estetik saatleri etkileyici mücevherleri ile tanınmaktadır. Saatçilik endüstrisinde Cartier erkek saat her zaman öncü rol oynamıştır. Cep saatlerinin günlük hayatımızda egemen olduğu dönemde Cartier saat erkek kol saatlerini üretim programında alan ilk üreticidir. Paris’te merkezi bulunan Cartel tasarım alanında da kendini yenileyen standartları belirlerken öncü bir şirket olmayı hak kazanmıştır. 20 yüzyılın başında Cartier ilk dörtgen kadranı tasarlamıştır.

1904 yılında ise Brezilyalı pilot Alberto Santos için özel geliştirilmiş Santos modeli Cartier en önde gelen saatlerindendir. Aynı özellikler tank modeli içinde geçerli olmaktadır. 1917 yılından bu zamana üretilen dört köşeli kasaya sahip bu Cartier saat erkek modelleri yıllar içerisinde tasarım ikonuna dönüşmüştür. Özellikle bu modeli kullanan birçok ünlü isim bulunmaktadır. Cartier saatlerine başka alanlardan esinlenerek ayrıntıları önem vererek tasarlanmıştır. Cartier sahipleri dileklerinde taşıdıkları bu özel saatlerle ilgili anlatacak çok şey bulabilmektedirler.

Özel Tasarım Cartier Erkek Saatleri

Örnek olarak Roadster koleksiyonu eski zamandan spor arabalara benzetilen modellerden oluşurken Pantera modeli ise zarafetle adını aldığı panter görünümünü görünümündedir. Panter desenli ve de manüfaktür mekanizması ile çalışan pasha Cartier gibi öne çıkan modelleri beyaz altından imal edilir. Çok sayıda da elmaslarla süslenmektedir. Cartier özellikle 2020 yılında bir kısmı manüfaktür mekanizması ile çalışan ilgi çekici modellerden de satışa sunmuştur. Siyah Santos de Cartier ADLC vintage kadran tasarımını Cartier kasada oldukça büyük kasaya sahip Santos Somont XL saatler arasındadır.

Cartier üreticileri kendi saat mekanizmalarına tasarlamaktadır ve üretmektedir. Cartier saat erkek Santos dünyanın ilk pilot saatini üretmiştir. Cartier dörtgen saat kasalı 3 saat modeline sahiptir. İtibarlı yüksek lisans markalarından biridir ve geniş model seçeneğine sahiptir. Mücevheri tercih eden ve süslü kol saatlerini sevenler Cartier in de aradıklarını tüm özellikleri bulabilirler. Cartier in gramı oldukça geniş model ve fiyat seçeneği sunmaktadır. Dörtgen kasalı saatleri seviyorsanız Santos koleksiyonundaki saatleri tercih edebilirsiniz. Santos koleksiyonu özellikle 100. yılı sebebiyle satışa sunulan Santos 100 modelini ve fazlasını https://www.entropia.club/tr/cartier-erkek-saatleri/ sitesinden bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.