Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Bodrum Askeri Kamp Telefon Numarası, Adresi, Bodrum Özel Eğitim Merkezi

Bodrum Askeri Kamp Telefon Numarası, Adresi, Bodrum Özel Eğitim Merkezi

Bodrum Askeri Kamp Telefon, Bodrum Askeri Kamp adresi, Bodrum Özel Eğitim Merkezi, Bodrum askeri kamp karşısı pansiyon, Bodrum Özel Eğitim Merkez Komutanlığı ile ilgili detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Özel Eğitim Merkezi içerisinde bulunan Bodrum Askeri Kampı askeri personellerin gözdesi durumunda. Bodrumun şahane konumlarından birine sahip yer, her sene yurt içi ve yurt dışından bir çok kişiye hizmet etmektedir. Bu muhteşem kampı aşağıda detaylarıyla anlattık.

Ayrıca Bkz: TSK Akıllı Kart Ne İşe Yarar? Askeri Günübirlik Giriş Kartı 2021

Bodrum Askeri Kamp

Bodrum askeri kampı konum bakımından en kaliteli tesislerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ismi askeri kamp olarak aklımızda askeri bir kışlayı canlandırıyor olsa da öyle değil. Ordu mensubu olan emekliye ayrılan askeri personele hizmet vermek için kurulan bir tatil yeridir.

Kısıtlı bir kitleye hitap etmektedir. Çevresinde bir sürü doğa güzelliği bulunmaktadır. Bu bölgenin çok fazla turist çekmesi sebebiyle, çeşitli konaklama ve gezi hizmetleri sunulmaktadır. Aslında bir kara birliği olarak kurulan fakat sonrasında bölgenin tatil yapma potansiyeli yüksek olması faaliyetini sonra tatil hizmeti olarak değiştirmesini sağlamış.

Kamp alanına girmek için askeriyede birinci derece bir akrabanız olması gerekmektedir. Dışarıdan sivil kullanımına kapalı bir bölge olarak hizmet vermektedir. Bölge o kadar güzel ki sadece askeri personel ve aileleri tarafından kullanılabiliyor. Özellikle yerli halk tarafından uzun zaman boyunca, tepki çeken bölge buna rağmen kullanımını halka açmamaktadır.

Bodrum Askeri Kamp Adresi

Eskiçeşme mahallesi Neyzen tevfik caddesi üzerinde bulunan kamp, Muğla ilimiz sınırları içerisindedir. Kamp içerisinde çok güzel bir askeri kamp plajı bulunmaktadır. Hatta bir sürü restoran ve askeri kamp içerisinde çeşitli havuzlar bulunmaktadır.

Askeriye kullanımına hizmet vermesi, fiyatları diğer tatil yapılan yerlere göre gayet ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında etrafında, 5 yıldızlı otelleri aratmayacak diskosu ve güler yüzlü askeri personeli tarafından hizmet sunmaktadır.

Adres: Eskiçeşme Mah. Osman Nuri Bilgin Cad. Bodrum, Muğla

Bodrum Askeri Kamp Telefon

Adres: Eskiçeşme Mah. Osman Nuri Bilgin Cad. Bodrum, Muğla

Bodrum Askeri Kamp Dönemleri 2021

Bodrum Askeri Kamp Dönemleri 2021 ile ilgili detaylı bilgileri belirtilen iletişim adreslerinden Bodrum Özel Eğitim Merkez Komutanlığı ile iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Sivil Ziyaretçiler İçin Bölgedeki Ziyaret Yerleri

Askeri bir personel tanıdığınız yoksa üzülmeyin. Çünkü tatil yapılan bir belde olması sebebiyle askeri kamp karşısı pansiyon ve etrafında konaklama yapacağınız kamp noktaları ile bir sürü otele ev sahipliği yapmaktadır. Yolunuz buraya düşerse görmeniz gereken yerler şunlardır:

 • Orak Adası
 • Bodrum Kalesi
 • Zeki Müren Sanat Müzesi
 • Bodrum Bazar
 • Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi
 • Bardakçı Koyu

Özellikle bölgeyi ziyaret eden tatilcilerin gezip beğendiği yerlerin başında gelmektedir. Türkiye’nin çeşitli güzelliklerini yansıtan bölge, tarihi ve coğrafi olarak özel bir konumdur.

Bodrum Askeri Kamp Görselleri

Bu muhteşem kampın kaydedilmiş birkaç görüntüsüne göz atın…

Bodrum Askeri Kamp

Bodrum Askeri Kamp

Bodrum Askeri Kamp

Bodrum Askeri Kamp

 

Bir önceki yazımız olan Askere Giderken Alınması Gerekenler (Tam Liste) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Rıza dedi ki:

  Askerliğimi 1994 1996 yıllarında kapta yaptım otarafa geldiğimde günü birlik faydalanabilirmiyim

 2. HALİL dedi ki:

  oğlumun çıkardıgı asker yakını kimliğimiz var eşimle sormak istediğim evli kızımda bizimle kullanabilirmi onun kartı yok soyadı farklı oldugu için…teşekkürler

  1. Admin Asker dedi ki:

   Merhaba, Asıl Hak Sahibinin Kardeşlerine daimi giriş kartı verilebilmesi için kardeşlerin bekar olması gerekmektedir. Bekar olan erkek ve kız kardeşlere 35 yaşlarının sonuna kadar daimi giriş kartı verilir.
   Detaylar için TSK Akıllı Kart Ne İşe Yarar? Askeri Günübirlik Giriş Kartı 2021 adresini ziyaret edebilirsiniz.